| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Βάρος | Διαφορετικά |
|---|---|
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Χαρακτηριστικά | Διπλό |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Ονομασία | Γεωργία |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντιχρυσοί, Αντιπουλιά |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Διάμετρος | Ε2-Ε14 |
| πλάτος εργασίας | 130"-435" |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 80» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | Μπλε |