| Βάρος | Διαφορετικά |
|---|---|
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Χαρακτηριστικά | Διπλό |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| εφαρμογή | χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, προστασία καθαρά, πορτοφόλι καθαρό και σκίαση καθαρή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | ανοικτή συνοδόντωση τροχών εκκέντρων και θετικό νήμα 3-roIlers αφήνω-από το σύστημα |
| Μετρητής | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Πλάτος εργασίας | 135-340» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Powerconsumption | 3kW - 10kW |
| Power Source | Electric |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Yarn | Round Yarn |
| Power Source | Electric |
| Width | 1.5m-5m |
|---|---|
| Power | 7KW |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Showroom Location | India, Spain |