| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Όρος | νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέα |
| παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Ύφος πλεξίματος | στρέβλωση |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 250-350rpm |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 250-350rpm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή διχτυού ασφαλείας |
| Δυνατότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Productname | Fishing Net Making Machine |
| Dimension | Different Size |
| Powerconsumption | 3kW - 10kW |
| Speed | 30-50m/min |
| Μετρητής | 4G-14G |
|---|---|
| Πλάτος | 1.5m5m |
| Βάρος | 3000kg |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Μετρητής | E6, E7, E8, E9, E12, E14 |
|---|---|
| Βάρος | 7500kg |
| Υλικό | HDPE |
| Αριθμός ράβδων | 2-6 |
| Ταχύτητα | 500-550rpm |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Διάμετρος | E3-E18 |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Automatic Grade | Manual |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Showroom Location | India, Spain |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Διάμετρος | E3-E18 |