| Βασικά στοιχεία | Μοτέρ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | εγχειρίδιο |
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| Ονομασία | Γεωργία |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντιχρυσοί, Αντιπουλιά |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Διάμετρος | Ε2-Ε14 |
| πλάτος εργασίας | 130"-435" |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-600 |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Ταχύτητα | 200-600 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 220V |
| Τετάρτη | 220V |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ταχύτητα | 200-600 |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία | Καθαρή παραγωγή |
|---|---|
| Τύπος | εξοπλισμός γεωργίας |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Επαγγελματίας |
| Τετάρτη | 220V |