| Μετρητής | E3-E18 |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε, που προσαρμόζεται |
| Ταχύτητα | 500-550rpm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Δύναμη | 7KW |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Χρώμα | μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Εγγύηση | 1 έτος (συνεχής τεχνική υποστήριξη) |
|---|---|
| Δύναμη | 7KW |
| Χρώμα | μπλε, που προσαρμόζεται |
| Ταχύτητα | 500-550rpm |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Πρωτότυπη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Δύναμη | 7KW |
| Ταχύτητα | 120-250m/min |
|---|---|
| Πλάτος | 1.5m5m |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Διάσταση | 7000*3000*3000mm |
| Βάρος | 3000kg |
|---|---|
| Δύναμη | 18kw |
| Μέγεθος πλέγματος | 2mm10mm |
| Πλάτος | 1.5m5m |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πλάτος | 1.5m5m |
| Ταχύτητα | 120-250m/min |
| Μετρητής | 4G-14G |
| Μετρητής | 4G-14G |
|---|---|
| Πλάτος | 1.5m5m |
| Βάρος | 3000kg |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |