| Αριθμός ράβδων | 2~3 |
|---|---|
| Τύπος βελόνων | Σύνθετη βελόνα |
| Πλάτος πλεξίματος | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Μετρητής | Ε3-Ε9 |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Controlsystem | PLC Control |
| Dimension | Different Size |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| Δύναμη (W) | 9kw |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό μέγεθος |
| Όρος | Νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Τάση | 7500 |
| Πλάτος πλεξίματος | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
|---|---|
| Αριθμός ράβδων | 2 έως 6 |
| Ταχύτητα | 200 έως 500 |
| Τύπος βελόνων | Βελόνα κλειδώματος |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Μετρητής | Ε3-Ε9 |
|---|---|
| Πλάτος πλεξίματος | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Τύπος βελόνων | Σύνθετη βελόνα |
| Ταχύτητα | 500-600 |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, άσπρο, προσαρμοσμένο. |
| Καθαρό μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Παρασκευάστηκαν κατά παραγγελία |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |