| Ταχύτητα | 200 έως 500 |
|---|---|
| Μετρητής | Ε2,Ε3,Ε6、Ε9、Ε12、Ε14 |
| Τύπος βελόνων | Βελόνα κλειδώματος |
| Αριθμός ράβδων | 2 έως 6 |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Εξουσία | 9 KW |
|---|---|
| Βάρος | 7,5 τόνοι |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Παραγωγική ικανότητα | 24 ώρες |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Condition | New |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Yarn | Round Yarn |
| Power Source | Electric |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| βάρος | 7500 kg |