| Βασικά εξαρτήματα | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Πιάνοντας μέγεθος | 2.5x2.5m |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
| Πιάνοντας πυκνότητα | 20 έως 50 mm |
| Πιάνοντας ταχύτητα | 20m/min |
| Πιάνοντας βάρος | 2.5kg |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |