| Τύπος | Πλέκοντας ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό | Μετάλλων |
| Χρήση | Πλέκοντας μηχανήματα, μηχανή KS |
| Ποιότητα | 100% QC πέρασμα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή σκληρότητα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Ύφος πλεξίματος | στρέβλωση |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 250-350rpm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή διχτυού ασφαλείας |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Δύναμη (W) | 9KW |
| Ύφος πλεξίματος | στρέβλωση |
| Δυνατότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Δύναμη (W) | 3~7.5KW |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Τύπος | Πλέκοντας ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό | Μετάλλων |
| Χρήση | Πλέκοντας μηχανήματα, μηχανή KS |
| Ποιότητα | 100% QC πέρασμα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή σκληρότητα |
| Τύπος | Πλέκοντας ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό | Μετάλλων |
| Χρήση | Πλέκοντας μηχανήματα, μηχανή KS |
| Ποιότητα | 100% QC πέρασμα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή σκληρότητα |
| Τύπος | Πλέκοντας ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό | Μετάλλων |
| Χρήση | Πλέκοντας μηχανήματα, μηχανή KS |
| Ποιότητα | 100% QC πέρασμα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή σκληρότητα |