| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Βάρος | 2500kgs |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Raschel |
| Τύπος προϊόντων | πλαστική καθαρή μηχανή |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος προϊόντος | ΔΕΝ |
|---|---|
| Κατανάλωση | 90% |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| brand name | chenye |
| Δύναμη (w) | 3000 W |
| Εξουσία | 7500 W |
|---|---|
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | μονόκλινο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Διαστάσεις | 6100*2300*2800 |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |