| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135"-180" |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| Μοντέλο | DRCA |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 110',135',150',180',220',260',340' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| Βάρος | 7500 kg |
| Βασικά εξαρτήματα | Μοτέρ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Διάσταση | 6000*6600*2500 χλστ |
| Ταχύτητα | 600 |
| Μετρητής | E3-E18 |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε, που προσαρμόζεται |
| Ταχύτητα | 500-550rpm |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |