| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Βάρος | 9000kg |
| Κατάσταση | Νέα |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Βάρος | 9000kg |
| Όρος | Νέος |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Βάρος | Διαφορετικά |
|---|---|
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Χαρακτηριστικά | Διπλό |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Τύπος βελόνων | Raschel |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πλέκοντας μηχανή στρεβλώσεων Raschel |
| Σύστημα ελέγχου | Υπολογιστικά |
| Σχηματισμός βελονιών | Raschel |
| Συσκευή σίτισης νημάτων | Αυτοματοποιημένο |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 250-350rpm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή διχτυού ασφαλείας |
| Δυνατότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |