| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Yarn | Round Yarn |
| Condition | New |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| εφαρμογή | Πιάνοντας πλέξιμο |
| Τύπος προϊόντος | φυτική καθαρή μηχανή παραγωγής γεωργίας |
|---|---|
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Κατάσταση | Νέα |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | υψηλής ταχύτητας |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Δύναμη (W) | 3~7.5kW |
| Κατάσταση | Νέα |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |