| Ισχύς (w) | 9kW |
|---|---|
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| Βάρος | 7500 kg |
| Μετρητής | 4G-14G |
|---|---|
| Πλάτος | 1.5m5m |
| Βάρος | 3000kg |
| Όνομα προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Πλέκοντας βελόνα | E3-E18 |
|---|---|
| Ταχύτητα | 500-550 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Δύναμη | 220V/50HZ |
| Ονομασία προϊόντος | πλαστική καθαρή μηχανή παραγωγής |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Αριθμός ράβδων | 2-6 |
| Μέγεθος | 6100*1700*2400 |
| Βάρος | 7500kg |
| Ύφος πλεξίματος | στρέβλωση |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 250-350rpm |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Διάμετρος | E3-E18 |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Διάμετρος | E3-E18 |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, πράσινος, άσπρος |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Διάμετρος | E3-E18 |