| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| βάρος | 7500 kg |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |