| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Λειτουργία | δίχτυ ασφαλείας |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Εκτίμηση ασφάλειας | Υψηλός |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διχτυού ασφαλείας |
| Εγκατάσταση | Εύκολος να εγκαταστήσει |
| Βάρος | 2500kgs |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Raschel |
| τύπος προϊόντων | πλαστική καθαρή μηχανή |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | Νέος |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Automatic Grade | Manual |
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Ονομασία προϊόντος | πλαστική καθαρή μηχανή παραγωγής |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Αριθμός ράβδων | 2-6 |
| Μέγεθος | 6100*1700*2400 |
| Βάρος | 7500kg |
| Πλέκοντας βελόνα | E3-E18 |
|---|---|
| Ταχύτητα | 500-550 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Δύναμη | 220V/50HZ |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Διάμετρος | E3-E18 |