| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Μηχανή δικτύου ελιών |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Controlsystem | PLC Control |
|---|---|
| Product Type | Agriculture Vegetable Net Making Machine |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Bars | 2~6 Bars |
| Width | 1.5m-5m |
| Showroom Location | India, Spain |
|---|---|
| Automatic Grade | Manual |
| Width | 1.5m-5m |
| Productionspeed | 20-40 Meters Per Minute |
| Usage | Net |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| Τύπος προϊόντος | φυτική καθαρή μηχανή παραγωγής γεωργίας |
|---|---|
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Κατάσταση | Νέα |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Τύπος προϊόντων | φυτική καθαρή μηχανή παραγωγής γεωργίας |
|---|---|
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Όρος | νέος |
|---|---|
| τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής στρατού |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | ναι |