| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 400-560rpm |
| Χρώμα | Μπλε και πράσινος |
| Ταχύτητα | 500-600 |
|---|---|
| Αριθμός ράβδων | 2~3 |
| Τύπος βελόνων | Σύνθετη βελόνα |
| Πλάτος πλεξίματος | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | New |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού | Αυτόματη |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Διάσταση (L*W*H) | 6100*2300*2800 |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Βάρος | διαφορετικές |
|---|---|
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Χαρακτηριστικά | Δίκλινο |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Κατάσταση | Νέα |
| Βάρος | 9000kg |
|---|---|
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Χρώμα | μπλε |
| Χαρακτηριστικά | Δίκλινο |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 |
|---|---|
| Εξουσία | 7500W |
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | Μονής φάσης |
| Ηλεκτρονικός | Ναί |
| Εξουσία | 7500 W |
|---|---|
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | Μονής φάσης |
| Ηλεκτρονικός | Ναί |
| Διαστάσεις | 6100*2300*2800 |