| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Χρώμα | Νέος |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εξουσία | 7500 W |
|---|---|
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | μονόκλινο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Διαστάσεις | 6100*2300*2800 |
| Ισχύς (w) | 9kW |
|---|---|
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| βάρος | 7500 kg |
| Τύπος | Πλέκοντας ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρήση | Πλέκοντας μηχανήματα, μηχανή KS |
| Ποιότητα | 100% QC πέρασμα |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή Σκληρότητα |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |