| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Χρώμα | Bule/πράσινος/άσπρος/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |