| Χρώμα | Bule/πράσινος/άσπρος/προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Χρώμα | Bule/Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαρή μηχανή τσαντών |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 80» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 80» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| χρήση | Λαχανικά καθαρά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| ισχύς (w) | 9KW |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ταχύτητα | 200-600 |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |