| Μοντέλο | DRCA |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 110',135',150',180',220',260',340' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| Βάρος | 7500 kg |
| εφαρμογή | Χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, πορτοφόλι καθαρό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | λαδωμένη εκκεντρική συνοδόντωση τροχών και θετικό νήμα 3 κυλίνδρων αφήνω-από το σύστημα |
| Μετρητής | Μετρητής |
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Πλάτος εργασίας | 135-260» |
| εφαρμογή | Χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, πορτοφόλι καθαρό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | λαδωμένοι εκκεντρικοί συνοδόντωση τροχών και άξονας ακτίνων |
| Μετρητής | Μετρητής |
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Πλάτος εργασίας | 135-260» |
| Βάρος | Διαφορετικά |
|---|---|
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Χαρακτηριστικά | Διπλό |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέα |
| παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό Μέγεθος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| βασικά στοιχεία | Μοτέρ |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| βάρος | 7500 kg |
| Εγγύηση | 1 έτος ((συνεχής τεχνική υποστήριξη) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |