| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Δύναμη | 7KW |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Χρώμα | μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Όρος | νέος |
|---|---|
| τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |