| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | διπλός φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή διχτυού του ψαρέματος |
|---|---|
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Διάμετρος | E3-E18 |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Τύπος | Πλέκοντας ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρήση | Πλέκοντας μηχανήματα, μηχανή KS |
| Ποιότητα | 100% QC πέρασμα |
| Ειδικότητα | Υψηλή σκληρότητα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Λειτουργία | Καθαρή παραγωγή |
|---|---|
| Τύπος | εξοπλισμός γεωργίας |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Επαγγελματίας |
| Τετάρτη | 220V |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Κατανάλωση ενέργειας | 50,5-7,5 kW |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαρή μηχανή τσαντών |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Χρώμα | Bule/Προσαρμοσμένο |
| Ταχύτητα | 200-600 |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |