| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 80» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| ΟΡΟΣ | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 80"-180" |
| Ταχύτητα | 200-530 σ.α.λ |
| Χρώμα | Μπλε |
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Διάσταση | διαφορετικό μέγεθος |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό Μέγεθος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |