| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
|---|---|
| Τύπος βελόνων | Σύνθετη βελόνα |
| Μετρητής | Ε3-Ε9 |
| Ταχύτητα | 500-600 |
| Πλάτος πλεξίματος | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
|---|---|
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Μετρητής | E3-E18 |
|---|---|
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Εγγύηση | 1 έτος ((συνεχής τεχνική υποστήριξη) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
|---|---|
| Εφαρμογή | θερμοκήπιο γεωργίας |
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Δύναμη (W) | 3~7.5KW |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Όρος | νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
|---|---|
| Μετρητής | E3-E18 |
| Εγγύηση | 1 έτος ((συνεχής τεχνική υποστήριξη) |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |