| εφαρμογή | Χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, πορτοφόλι καθαρό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | λαδωμένοι εκκεντρικοί συνοδόντωση τροχών και άξονας ακτίνων |
| Μετρητής | Μετρητής |
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Πλάτος εργασίας | 135-260» |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Εγγύηση | 1 έτος ((συνεχής τεχνική υποστήριξη) |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Χρώμα | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| παραγωγική ικανότητα | 40-125kg/day |
| Κατάσταση | Νέα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναι |
| Μήκος τσαντών | 200400mm |
|---|---|
| Διάσταση | 6000*6600*2500 χλστ |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 0.040.08mm |
| Μήκος τσαντών | 200400mm |
|---|---|
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Κατανάλωση ενέργειας | 5.5KW |
| Ταχύτητα | 600 |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαρή μηχανή τσαντών |
| Κατανάλωση ενέργειας | 5.5KW |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Ταχύτητα | 600 |
| Μήκος τσαντών | 200400mm |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Μετρητής | Ε3-Ε9 |
|---|---|
| Πλάτος πλεξίματος | 130 ¥, 180 ¥, 220 ¥, 240 ¥, 260 ¥ |
| Τύπος βελόνων | Σύνθετη βελόνα |
| Ταχύτητα | 500-600 |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Χρώμα | Bule/Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ονομασία προϊόντος | Καθαρή μηχανή τσαντών |
| Υπόθεση | Νέο |