| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Όρος | νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Power | 7KW |
|---|---|
| Operatingmode | Fully Automatic |
| Mesh Size | 2mm-10mm |
| Width | 1.5m-5m |
| Usage | Net |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | μπλε |
| Πρώτη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Νήμα | Στρογγυλό νήμα |
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Διάσταση | διαφορετικό μέγεθος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
|---|---|
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Εγγύηση | 1 έτος ((συνεχής τεχνική υποστήριξη) |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Μετρητής | E3-E18 |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 400-560rpm |
| Χρώμα | Μπλε και πράσινος |
| Τετάρτη | 220V |
|---|---|
| Τύπος | Ιατρικός εξοπλισμός |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Ζωή υπηρεσίας | Μακρύ |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Επαγγελματίας |
| Εξουσία | 7.2 W |
|---|---|
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | Διπλό |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Διαστάσεις | 8200*1700*2400 |