| Χρώμα | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ικανότητα παραγωγής | 40-125kg/day |
| Όρος | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρώμα | Νέα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| παραγωγική ικανότητα | 40-125kg/day |
| Κατάσταση | Νέα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Ταχύτητα | 200-600 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τετάρτη | 220V |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
|---|---|
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Όρος | Νέος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Βάρος | 2500kgs |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Raschel |
| τύπος προϊόντων | πλαστική καθαρή μηχανή |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Ισχύς (w) | 9 kw |
|---|---|
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Ονομασία | Γεωργία |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντιχρυσοί, Αντιπουλιά |
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Διάμετρος | Ε2-Ε14 |
| πλάτος εργασίας | 130"-435" |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Βάρος | 2500kgs |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Raschel |
| Τύπος προϊόντων | πλαστική καθαρή μηχανή |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |