| Λειτουργία | Καθαρή παραγωγή |
|---|---|
| Τύπος | εξοπλισμός γεωργίας |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Επαγγελματίας |
| Τετάρτη | 220V |
| Εξουσία | 9 KW |
|---|---|
| Βάρος | 7,5 τόνοι |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Παραγωγική ικανότητα | 24 ώρες |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Παρασκευάστηκαν κατά παραγγελία |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Ένταση νημάτων | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 220V/50HZ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος πλεξίματος | Προσαρμοσμένο |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός | Εγχειρίδιο |
| Παραγωγική ικανότητα | 80% |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Εξουσία | Σύμφωνα με τη χώρα του αγοραστή |
| Ισχύς (w) | 9kW |
|---|---|
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | ΝΕΟ |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Τύπος | Raschel |
|---|---|
| Εγγύηση | 2years |
| Μάρκα | ChenYe |
| μέθοδος πλεξίματος | Ενιαία |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Διάσταση | 6000*6600*2500 χλστ |
| Ταχύτητα | 600 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα | 500-550 |
| Μέθοδος πλεξίματος | Προσαρμοσμένο |
| Ένταση νημάτων | Ηλεκτρονικά |