| Ονομα | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Μέγεθος πλέγματος | 2-6mm |
| Ονομασία | Μηχανή κατασκευής αλιευτικών δικτύων |
|---|---|
| Χρώμα | Μπλε, που προσαρμόζεται |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Διάμετρος | E3-E18 |
| Μέγεθος πλέγματος | 2-6mm |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμοσμένο |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-450 στροφές ανά λεπτό |
| Μέγεθος | 2m/2.5m/3.4m/3.8m/4.5m/5.5m/6m/6.6m/8.6m/9.6m/11m |