| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διχτυού ασφαλείας |
|---|---|
| Εκτίμηση ασφάλειας | Υψηλός |
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρήση | Εσωτερικός και υπαίθριος |
| συντήρηση | Χαμηλός |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εκτίμηση ασφάλειας | Υψηλός |
| Σχέδιο | Σύγχρονος |
| Εγκατάσταση | Εύκολος να εγκαταστήσει |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διχτυού ασφαλείας |
| Εκτίμηση ασφάλειας | Υψηλός |
|---|---|
| Διάρκεια | Υψηλός |
| Χρήση | Εσωτερικός και υπαίθριος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εγκατάσταση | Εύκολος να εγκαταστήσει |
| Ισχύς (w) | 9 kw |
|---|---|
| Διάσταση(Μ*Π*Υ) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| Βάρος | 7500 kg |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (l*w*h) | Διαφορετικό μέγεθος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | Νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Εξουσία | 9 KW |
|---|---|
| Βάρος | 7,5 τόνοι |
| Τύπος κόμβου | Χωρίς κόμπους |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Παραγωγική ικανότητα | 24 ώρες |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Χρώμα | μπλε |
| Πρώτη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Νήμα | Στρογγυλό νήμα |
| Δύναμη (W) | 9KW |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό μέγεθος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάσταση | Νέα |
| παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| ισχύς (w) | 9KW |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Παραγωγική ικανότητα | 300-400 kg/day |
| Βάρος | διαφορετικό βάρος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |