| Βάρος | διαφορετικές |
|---|---|
| Βελόνες | διπλός φραγμός βελόνων |
| Χαρακτηριστικά | Δίκλινο |
| Πλάτος εργασίας | 135-260 |
| Κατάσταση | Νέα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος (ισόβια τεχνική υποστήριξη) |
| Πρώτη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος (ισόβια τεχνική υποστήριξη) |
| Πρώτη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, προστασία καθαρά, πορτοφόλι καθαρό και σκίαση καθαρή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | ανοικτή συνοδόντωση τροχών εκκέντρων και θετικό νήμα 3-roIlers αφήνω-από το σύστημα |
| Μετρητής | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Πλάτος εργασίας | Πλάτος εργασίας |
| Αριθμός φραγμών | 12 |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 80» - 180» |
| Ταχύτητα | 200-530rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος βελόνων | Raschel |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πλέκοντας μηχανή στρεβλώσεων Raschel |
| Σύστημα ελέγχου | Υπολογιστικά |
| Σχηματισμός βελονιών | Raschel |
| Συσκευή σίτισης νημάτων | Αυτοματοποιημένο |
| Βάρος | 3000KG |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Λειτουργία | Λειτουργία: κοπή νημάτων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 20 πόδια εμπορευματοκιβωτίων + ξύλινη περίπτωση |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-600 |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Πλάτος πλεξίματος | 130-430inch |
| Ένταση νημάτων | Ηλεκτρονικά |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Πλέκοντας βελόνα | E3-E18 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Όρος | Νέος |
| όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |