| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Πλάτος πλεξίματος | 130-430inch |
| Ένταση νημάτων | Ηλεκτρονικά |
| Ονομασία | Καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Πλέκοντας βελόνα | E3-E18 |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Δίκτυο σκιάς που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Λειτουργία | Καθαρή παραγωγή |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Τύπος | Ιατρικός εξοπλισμός |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |