| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Τύπος | διπλός φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | ναι |
| Όρος | νέος |
| τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| βάρος | 7500 kg |
| Τύπος | ενιαίος φραγμός βελόνων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή κατασκευής διχτυών σκίασης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Στυλ πλέξιμο | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
| Μετρητής | E2/E6/E7/E8/E9/E12 |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Χρώμα | μπλε |