| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος (ισόβια τεχνική υποστήριξη) |
| Πρώτη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | ΠΛΕΞΙΜΟ |
| Αυτοματοποιημένος | ναι |
| Τύπος μηχανών | Srop-135: Srop-150 Srop-170 |
|---|---|
| Μετρητής | E3: E6: E7 |
| Αριθμός ράβδων | 2~8 |
| τύπος προϊόντων | Δίχτυα του ψαρέματος |
| Πλαστικός τύπος | PP, PE, HDPE |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
|---|---|
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή για αλιευτικά δίχτυα/ Μηχανή για αθλητικά δίχτυα |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Μετρητής | E3-E18 |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωργική μηχανή αλιείας με δίχτυα |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | 220V |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |