| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Working Width | 135"-260" |
| Application | Fishing Industry |
| Netting Width | 1-5m |
| Product Function | Net Making |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | New |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Δύναμη (W) | 3~7.5kW |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | υψηλής ταχύτητας |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Κατάσταση | Νέα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | ιατρική καθαρή μηχανή παραγωγής |
| Τύπος | υψηλής ταχύτητας |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | Ναί |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Βελόνες | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| χρήση | Λαχανικά καθαρά |
| Υλικό | PP, PE, HDPE |
| Εφαρμογή | χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, προστασία καθαρά, πορτοφόλι καθαρό και σκίαση καθαρή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | ανοικτή συνοδόντωση τροχών εκκέντρων και θετικό νήμα 3-roIlers αφήνω-από το σύστημα |
| Μετρητής | E6/E7/E8/E9/E12/E14 |
| Πλάτος εργασίας | 6M |
| Αριθμός φραγμών | 2-6 |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Τύπος προϊόντων | Καθαρή μηχανή παραγωγής σκιάς |
| Δύναμη (W) | 3~7.5KW |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |