| Βάρος | 2500kgs |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Raschel |
| Τύπος προϊόντων | πλαστική καθαρή μηχανή |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| ταχύτητα | 200-480rpm |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος (ισόβια τεχνική υποστήριξη) |
| Πρώτη ύλη | Νάυλον, PP, PE, PET, κ.λπ. |
| Όρος | νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | Μηχανή αθλητικής καθαρή παραγωγής |
| Τύπος | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Μηχανογραφημένος | Ναι |
| Μοντέλο | SRCP |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 135 '', 150 '', 180 '', 220 '', 260 '' |
| Τύπος κόμβου | E6, E7, E8, E9, E12, E14, E16, E18 |
| Φραγμοί | 2~6 μπάρες |
| Βάρος | 7500 kg |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Voltage | According To Buyer Country |
| Controlsystem | PLC Control |
| Dimension | Different Size |
| Διάμετρος σπάγγου | 0.20.4mm |
|---|---|
| Ταχύτητα | 30-50M/MIN |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Καθαρό μήκος | 1.22.4m |
| Ένταση νημάτων | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 220V/50HZ |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος πλεξίματος | Προσαρμοσμένο |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Application | Fishing Industry |
| Gauge | E6-E18 |
| Production Capacity | 100-150m/h |
| Material | Stainless Steel |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Bars | 2~6 Bars |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Application | Fishing Industry |
| Netting Width | 1-5m |
| Bars | 2~6 Bars |
|---|---|
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Netting Width | 1-5m |
| Application | Fishing Industry |
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |