| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Δύναμη (W) | 9kw |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | διαφορετικό μέγεθος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Δύναμη (W) | 9kw |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | Διαφορετικό μέγεθος |
| Όρος | Νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Τάση | 7500 |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων | τεχνητή χλόη που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τύπος | Διπλός φραγμός βελόνων |
| Ύφος πλεξίματος | Πλέξιμο |
| Αυτοματοποιημένος | ναι |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-480rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος κόμβων | Χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | Μπλε |
| έλεγχος εξερχόμενου βίντεο | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση Δοκιμής Μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά Εξαρτήματα | Κινητήρας |
| Αυτόματη βαθμολογία | Εγχειρίδιο |
| Κατανάλωση | 80% |