| Core Components | Motor |
|---|---|
| Raw Material | Nylon, PP, PE, PET, Etc. |
| Twine Diameter | 0.2-0.4mm |
| Power Source | Electric |
| Bars | 2~6 Bars |
| Τύπος κόμβων | χωρίς κόμπους |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέα |
| Πλάτος εργασίας | 135» - 260» |
| Ταχύτητα | 200-560rpm |
| Χρώμα | μπλε |
| Εφαρμογή | δίχτυ ασφαλείας, σκίαση καθαρή, πορτοφόλι καθαρό, αναπαραγωγή καθαρή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | λαδωμένη εκκεντρική συνοδόντωση τροχών και θετικό νήμα 3 κυλίνδρων αφήνω-από το σύστημα |
| Πλάτος εργασίας | 135-260» |
| Μετρητής | Μετρητής |
| ταχύτητα | ταχύτητα |
| Όνομα προϊόντων | Πλέκοντας μηχανήματα στρεβλώσεων Raschel |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρήση | Λαχανικά |
| Εφαρμογή | πλαστική καθαρή μηχανή, δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, γεωργία καθαρή |
| Αυτοματοποιημένος | ΝΑΙ |
| Τύπος προϊόντος | ΔΕΝ |
|---|---|
| Κατανάλωση | 90% |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| brand name | chenye |
| Δύναμη (w) | 3000 W |
| Παραγωγική ικανότητα | 100 |
|---|---|
| Εξουσία | 7500W |
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | Μονής φάσης |
| Ηλεκτρονικός | Ναί |
| Εξουσία | 7500 W |
|---|---|
| Στυλ πλέξιμο | Στημόνι |
| Μέθοδος πλέξης | Μονής φάσης |
| Ηλεκτρονικός | Ναί |
| Διαστάσεις | 6100*2300*2800 |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Yarn | Round Yarn |
| Power Source | Electric |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 1 Year |
| Δύναμη (W) | 9kw |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | διαφορετικό μέγεθος |
| Όρος | Νέος |
| Ικανότητα παραγωγής | 300-400 kg/day |
| Τάση | 7500 |
| εφαρμογή | Χωρίς κόμπους δίχτυ του ψαρέματος, αθλητισμός καθαρός, πορτοφόλι καθαρό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | λαδωμένη εκκεντρική συνοδόντωση τροχών και θετικό νήμα 3 κυλίνδρων αφήνω-από το σύστημα |
| Μετρητής | Μετρητής |
| Βελόνες | Ενιαίος φραγμός βελόνων |
| Πλάτος εργασίας | 135-260» |